Fork me on GitHub Fork me on GitHub Fork me on GitHub
search
Jakość Wemeco
 Dla Wemeco jakość to nie tylko zadowolenie naszych Klientów i spełnienie ich oczekiwań i wymagań. To gwarantujemy zawsze, poprzez podtrzymywanie i przestrzeganie procedur jakościowych. W obszarze jakości idziemy wiele kroków dalej: 
  • Nowoczesne systemy cyfrowe wspierają każdy nasz krok – od sprzedaży, poprzez technologiczne przygotowanie produkcji, planowanie, komunikację pomiędzy działami, procesy jakościowe – wszystkie te operacje są w Wemeco pod stałym nadzorem i ochroną systemów komputerowych
  • Przepływ materiałów w naszym procesie produkcji jest bardzo przejrzysty i zaprojektowany w sposób minimalizujący ryzyko wystąpienia błędów.
  • Dla naszych klientów jesteśmy bardzo elastyczni i wprowadzamy wiele niekonwencjonalnych operacji produkcyjnych jak testy szczelności, testy poprawności montażu, testy jakości i grubości powłok, specjalne pakowanie, nietypowa dokumentacja produkcyjna i wysyłkowa, znakowanie wyrobów, nanoszenie tabliczek znamionowych lub identyfikacyjnych oraz wiele innych czynności.
  • Jesteśmy organizacją uczącą się i wykorzystującą ku temu każdą nadarzającą się okazję, nawet zwykły dzień, w którym wszystko przebiega zgodnie z planem. Cokolwiek robimy – zawsze szukamy optymalizacji.
  • Mierzymy wszystkie nasze procesy, co pozwala nam dostrzegać szanse poprawy we wszelkich naszych aktywnościach.
Historia
Historia
O Wemeco
O wemeco
Informacja
Wemeco
Login
Prywatność
Korzystanie
Mapa strony
©2000-2022 Wemeco All rights reserved. Designed by Wemeco
Aktualizacja: 16:09 2020-06-05 Wersja 2.4.131122
Czas generowania strony: 0.119