Fork me on GitHub Fork me on GitHub Fork me on GitHub
search
O Wemeco
Wemeco jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą wyspecjalizowaną w seryjnej produkcji wyrobów ze stali, aluminium oraz stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Nazwa firmy to akronim wyrażenia Western-European Middle-European CO-operation. Za tym hasłem stoi idea łączenia korzystnych cenowo możliwości produkcyjnych dostawców z Europy Wschodniej z popytem na tego typu usługi wśród odbiorców z Europy Zachodniej. Od początku swojej działalności do dnia dzisiejszego Wemeco z sukcesem urzeczywistnia i rozwija tę ideę skupiając wokół siebie grupę dostawców wspólnie realizujących projekty produkcyjne dla klientów z wielu krajów.

Wemeco prowadzi swoją działalność w Polsce, w Kudowie Zdroju niedaleko granicy z Republiką Czeską. To położenie otwiera wiele możliwości współpracy nie tylko z polskimi, ale i z czeskimi dostawcami. W ten sposób nasi Klienci mogą korzystać nie tylko z możliwości produkcyjnych i doświadczeń Wemeco, ale również z wiedzy i parku maszynowego naszych dostawców. W toku długookresowej współpracy, jako część naszej "sieci” nasi dostawcy wielokrotnie udowodnili swoją niezawodność, co pozwala nam na tworzenie szerokiego pakietu usług o sprawdzonej, najwyższej jakości.
Europejski dostawca o globalnym zasięgu
Nasze produkty dostarczamy bezpośrednio do wielu krajów europejskich. Do grupy naszych najważniejszych rynków zbytu należą Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Finlandia oraz inne kraje.

Końcowe wyroby naszych Klientów, w których są wykorzystywane nasze konstrukcje są używane na całym świecie począwszy od Europy (Dania, Norwegia, Wielka Brytania, Rosja), poprzez Azję (Chiny), Amerykę Północną (Kanada i Meksyk) po Australię. Nasze produkty są używane również na statkach, które pływają po wszystkich morzach i oceanach.
Kochamy to co robimy!
Jesteśmy zmotywowanym zespołem. Nasi pracownicy produkcyjni to prawdziwi entuzjaści swojej pracy. W swoją pracę wkładają oni nie tylko swoją wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim swoje serce. Dbamy o nieustanny rozwój i szkolenie naszej załogi.
Jako firma podejmujemy się coraz trudniejszych projektów produkcyjnych, co każdego dnia daje nam okazje do dokonywania ogromnych postępów jako cała organizacja.
Historia
Historia
O Wemeco
O wemeco
Informacja
Wemeco
Login
Prywatność
Korzystanie
Mapa strony
©2000-2022 Wemeco All rights reserved. Designed by Wemeco
Aktualizacja: 16:09 2020-06-05 Wersja 2.4.131122
Czas generowania strony: 0.136